shape shape

HAKKIMIZDA

About Shape
About About

HAKKIMIZDA

ASSAN LAZER

Assan Lazer olarak biz, demir çelik sektöründe yaklaşık yarım asırlık bir deneyimin ve üretim altyapısının sahibi olan Doğan Demir çatısı altında filizlenmiş yenilikçi ve dinamik bir firmayız.

Yolumuza ışık tutan büyük bilgi birikimini makine parkımızın üstün teknolojisiyle birleştirerek birçok farklı sektör markası olan Bystronic imzalı lazer kesim tezgahımızda, 600 m² kapalı üretim alanımızda, her biri alanının uzmanı olan ekibimiz ve sağlam altyapımızla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Sürdürülebilir başarı için müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak ve kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlayarak kuvvetli işbirlikleri kurmaya özen gösteriyoruz.

Assan Lazer olarak hedefimiz; her geçen gün gelişen ve hayatın birçok alanında tercih edilen lazer kesim ürünlerle büyüyen metal sektörünün ülkemizdeki lider markalarından biri olmak. Bunun için teknolojinin gücüne inanan, müşteri ihtiyaçlarına odaklanan ve esnek çözümler sunan bir anlayışla metali hayata hazırlamaya devam ediyoruz.

SEKTÖRLER

line

Hizmet Verdiğimiz Bazı Sektörler

TESİSİMİZ

line

Ekibimiz ve Tesisimiz

“Assan Lazer olarak biz, aynı çatı altında uzmanlık ve dayanışmayla değer yaratan 20 kişilik güçlü bir ekibiz. Hadımköy Esenyurt Bölgesi’nde bulunan 1500 m² kapalı alana sahip üretim tesisimizde, aylık 1500 ton metal işleme kapasitesine sahibiz. Yönetim, AR-GE, lazer kesim, sac büküm, kaynak ve montaj hatlarından oluşan tesisimizde, çeşitli ölçeklerde yerli ve yabancı birçok markaya lazer kesim hizmeti sunuyoruz”
Assan Lazer
Assan Lazer
Assan Lazer
Assan Lazer
Assan Lazer
Assan Lazer
Shape Shape

Güçlü Bir Ekip

20 KİŞİ

Organize Sanayi Bölgesinde

1500

Metal İşleme Kapasitesi

1500 Ton