BAKLAVA DESENLİ SAC

BAKLAVA DESENLİ SAC
BAKLAVA DESENLİ SAC
BAKLAVA DESENLİ SAC
BAKLAVA DESENLİ SAC

Baklava Desenli Sac, bir yüzeyinde kaymayı önleyen baklava deseni bulunan, “elmas sac” veya “kareli sac” olarak da bilinen sac türüdür. Baklava desenli sac, siyah sac yüzeyine haddeleme işlemiyle kabartılmış baklava deseni verilerek elde edilir. Bu desen, sacın sürtünme mukavemetini arttırmakta ve kayma riski önlenmektedir. Baklava desenli sac kullanım yeri ve değişen ihtiyaçlara göre çeşitli boyut ve kalınlıklarda tedarik edilebilmektedir.

Baklava Desenli Sac Nerelerde Kullanılır?

Baklava desenli sac, yapısı itibarıyla zemin ve dış cephe kaplamalarında tercih edilmektedir. Makine merdivenleri, yangın merdivenleri, tesis içi yürüme yolları, rampalar, makineler, sık sık ıslanabilen gemi, iskele ve deniz kenarı tesisler, kamyon ve tır kasaları, dolap kapakları, dekorasyon amaçlı dış cephe veya yer zemini kaplamaları, baklava desenli sac kullanımının en yaygın olduğu alanlardır.
   

Baklava Desenli Sac Hangi Özelliklere Sahiptir?

  • Siyah saca göre daha yüksek mukavemet
  • Daha düşük maliyet
  • Dekoratif ve şık görüntü
  • Kaygan yüzeylerde yüksek güvenlik
  • Açık hava koşullarında bile yüksek dayanım
  • Baklava Desenli Sac Siparişi
Müşterilerimizin güvenliği ve dayanıklılığı bir arada sunan baklava desenli sac ihtiyaçlarını Assan Lazer olarak karşılıyor ve talep edilen şekil ve boyutlarda işleyerek teslim edebiliyoruz. Baklava desenli sac ve diğer tüm ürünlerimizi müşterilerimizin taleplerine uygun olarak kendi araçlarımızla adrese teslim edebiliyoruz. Baklava desenli sac ile ilgili daha detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz. →

BAKLAVA DESENLİ SAC İÇİN HEMEN TEKLİF AL