DKP SAC

DKP SAC
DKP SAC
DKP SAC
DKP SAC

DKP Sac Nedir?

DKP sac, sıvı hale gelecek kadar ısıtılmış çeliğin sürekli döküm yöntemiyle soğutulması, dikdörtgen veya rulo şekline getirilerek haddelenmesiyle ortaya çıkarılan sac türüdür. 1,00 ile 20,00 mm arasında değişen kalınlıklarda sunulabilir. DKP sac, tıpkı siyah sac gibi tesisimizde lazer kesim işlemine tabi tutularak şekillendirilmesi en rahat sac türlerinden biridir. DKP sacın lazer kesim yöntemiyle işlenmesi kalıp maliyetini ortadan kaldırır ve teslim süresini kısaltır.
   

DKP Sac Nerelerde Kullanılır?

DKP sac, günlük yaşamda birçok alanda karşımıza çıkabilir. Oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan DKP sac; otomotiv, beyaz eşya, dayanıklı ev aletleri gibi sektörlerde, ısıtma sistemlerinin ve ofis mobilyalarının üretiminde tercih edilmektedir.
   

DKP Sac Hangi Özelliklere Sahiptir?

DKP sacı birçok sektörde popüler yapan özellikleri ise şunlardır;
  • Kimyasal kaplamalara uygunluk
  • Yüksek mukavemet özelliği
  • Kolay şekillendirilebilir malzeme yapısı
  • Kaynak işlemine uygunluk
  • DKP Sac Siparişi
Assan Lazer olarak sıraladığımız sektörlerin yanı sıra özel ihtiyaçlarınız için de birçok ölçü ve standartta DKP sac ürününü temin edip işleyebiliyoruz. Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak ürünlerimizi kendi araçlarımızla adrese teslim edebiliyoruz. DKP sac ile ilgili daha detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz. →

DKP SAC İÇİN HEMEN TEKLİF AL