SİYAH SAC

SİYAH SAC
SİYAH SAC
SİYAH SAC
SİYAH SAC

Siyah Sac Nedir?

Siyah sac, insan hayatının birçok alanında en sık kullanılan sacların başında gelmektedir. Siyah metal levha döküm yöntemiyle üretilen siyah sac, metalin belirli sıcaklığa kadar ulaşması ve eritildikten sonra hadde işleminden geçilerek yassı hale gelmesi ile sağlanır. Nakliye ve depolamayı kolaylaştıran rulo şekline gelmesi için uygulanan son işlem ile üretim tesisimizde işlenmek üzere son halini alır. Siyah sac haline getirilen çelikler, kristalleşebilecekleri sıcaklık seviyelerine ulaştıklarında kolayca şekillendirilebilirler. Siyah sac lazer kesim ile işlenmeye en uygun sac türlerinden biridir.
   

Siyah Sac Nerelerde Kullanılır?

Siyah sac, demiryolu rayları, inşaat, otomotiv, iş makineleri, beyaz eşya, LPG tankı üretimi, gemi inşası, çelik kasa imalatı, asansör ve konteyner montajı gibi birçok alanda tercih edilen saclardan biridir.
   

Siyah Sac Hangi Özelliklere Sahiptir?

Siyah sac hayatın birçok alanında kullanılmasını sağlayan üstün özelliklere sahiptir;
  • Yüksek mukavemetli bileşim
  • Döküm yöntemiyle kolay üretim
  • Kolay şekillendirilebilir malzeme yapısı
  • Kaynak işlemine uygunluk
  • Siyah Sac Siparişi
Assan Lazer olarak müşterilerimizin üretim metoduna ve faaliyet gösterdikleri sektöre göre en uygun ebatlarda ve standartlarda siyah sac ürünleri temin edip işleyebiliyoruz. Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak ürünlerimizi kendi araçlarımızla adrese teslim edebiliyoruz. Siyah sac ile ilgili daha detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz. →

SİYAH SAC İÇİN HEMEN TEKLİF AL